İstanbul

Nilfisk Servis Ataşehir

Nilfiks servis Ataşehir, Nilfiks marka elektrik süpürgesi arızalarında garantili çözümler sunmaktadır. Evin sıklıkla kullanılan elektronik eşyaları arasında bulunan elektrik süpürgelerinde oluşan arızalar temizlik rutininin aksamasına neden olmaktadır. Bu nedenle soruna vakit kaybetmeden müdahale edilmesi yerinde olacaktır. Nilfiks servis Ataşehir küçük veya büyük çaplı elektrik süpürgesi arızalarında yanınızda olurken, cihazın performans sorunlarının geride kalmasına yol açar. Bunun için tek yapılması gereken ey ise servisin müşteri hizmetleri üzerinden servis talebi oluşturmaktır. Servis talebinde bulunduktan hemen sonra servis ekibi adresinize kadar gelerek arızalı cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlar.

Onarım ve bakım süreci sona erdikten sonra ise cihaz aynı özenle tarafınıza kadar gönderilmiş olacaktır. Onarım işlemlerinin yanı sıra bakım işlemlerinin de zamanında doğru bir şekilde yapılması büyük önem taşır. Cihazdan alınan verimi arttırmak ve cihazın daha uzun ömürlü olmasına yol açmak için bakım işlemleri zamanında doğru bir şekilde yapılmalıdır. Bu süreçten hemen sonra cihazın eski performansının çok daha ötesinde olduğu fark edilebilir.

Nilfisk Servis Ataşehir Arz Mak. Ltd. Şti.
Açık Adresi: çerenköy Mah. Adem Sok. Yılmaz Apt. No.57 Dükkan No.14/A
Ataşehir
34758 İSTANBUL
Telefon Numarası: 216 469 38 90
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

4 Yorum

 • Reply
  Sedef

  Çok severek aldığım şarjlı Nilfisk süpürgem bozuldu. Bunun üzerine vakit kaybetmeden Nilfisk servis Ataşehir ile temas kurdum. Cihazın üstten elektrik vermemesi söz konusuydu. Bu yüzden, hiçbir şekilde çalışmıyordu. Servis yetkilileri; süpürgeyi alarak bir hafta içerisinde sorunu çözmüş bir şekilde bana geri gönderdi. Bu sayede, artık evimi rahatça süpürebiliyorum!

 • Reply
  Damla

  Şarjlı süpürgemin üst kısmında bir tutulma meydana geldi ve süpürürken tutukluk yaşanıyor. Bu tutukluğun neyden kaynaklı olduğunu bulmak ve çözmek Nilfisk servis Ataşehir ekibine nasip oldu. Süpürgemi emin ellere teslim ettiğimi fark edince de gerçekten çok sevindim. Çünkü süpürgem artık tutukluk yaşamadan rahatlıkla kullanılıyor ve çekim gücü de çoğaldı.

 • Reply
  Ayşe

  Ataşehir semtinde bulunan ofisimizde Nilfisk marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Yakın zamanda çalışanımız ofisimizi süpürürken tutma aparatının oraya hava geldiğini farketti. Kontrol ettiğimizde hortumun yırtıldığını farkettik. Yakınımızda bulunan Nilfisk Servis Ataşehir şubesi muhtemelen hortumdaki yırtığın süpürürken kesici bir şeyi çekmesinden kaynaklandığını söyleyerek uygun bir fiyata yeni hortumla değişimi yaptı.

 • Reply
  Şule

  Ataşehir’de bulunan kafemize uzun seneler önce Nilfisk marka elektrik süpürgesi almıştık. Uzun zamandır da hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorduk. Geçtiğimiz ay üçgen başlığın altında bulunan tekerleklerin biri kırıldı. Bu haliyle kullanımı oldukça zor olduğu için vakit kaybetmeden Nilfisk Servis Ataşehir şubesine ulaştık. Gayet güler yüzlü ve ilgili olan yetkililer aynı gün yeni tekerlek takarak süpürgemin sorununu ortadan kaldırdı.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR