İstanbul

Nilfisk Servis Beykoz

Tüm dünyada en yüksek kalitede ürünler üretme vizyonu ile kurulan ve kuruluşunun üzerinden yüz yıldan fazla zaman geçen Nilfisk, pazarların ve müşterilerin değişen ihtiyaçlarına yenilikçi ürünler ve çözümlerle uyum sağlayan markalardan birisidir.

Küresel satış gücümüz ve kendini kanıtlamış satış kanallarımızla tüm dünyada güçlü ve değerli müşteri ilişkileri ve iş ortaklıkları kurduk. Müşterilerimizin gelecekteki ihtiyaçlarına cevap verebilmek için de teknolojik gelişmeler konusunda kararlı biçimde çalışıyoruz. Günümüzde Nilfisk, profesyonel pazara kapsamlı bir ürün yelpazesi ve güvenilir satış sonrası hizmetler sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında teknik destek veren ekibimizin servis hizmeti günümüzde bulunduğunuz noktaya en yakın yerde bulabileceğiniz şekilde dağılmıştır. Birden fazla noktada bulunan servislerden birisi olan Nilfisk Servis Beykoz şubesi oldukça uzman alanında bilgili ve güler yüzlü kadrosu ile müşterilerden tam not alan bir şube olarak bilinir.

Nilfisk süpürgenizle alakalı bilgi almak, arıza bildirmek isterseniz bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bildirmek isteriz. Ekibimizin hizmetinden, müşterilerden gelen geri dönüşlere dayanarak memnun olacağınızı temin eder, her zaman hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz.


Nilfisk Servis Beykoz Avcı Teknik
Adres: Mehmet Yavuz Cad. No.21
Beykoz
34810 İSTANBUL
Telefon: 216 424 13 30
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 10:00 – 18:00

Yorum

  • Reply
    Melis

    Elektrik süpürgemin emiş gücünden dolayı sorun yaşıyorduk. Sorunun tam olarak çözülmesi için Nilfisk servis Beykoz ile iletişime geçtik. Servis yetkilileri sayesinde elektrik süpürgesinin kir haznesinin yanlış takıldığını öğrendik. Düzgün emiş gücü için kir haznesinin tam olarak yerine oturması gerekiyormuş. Bu problemin çözülmesinin ardından elektrik süpürgem sorunsuz olarak çalışmaya devam etti.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR