İstanbul

Nilfisk Servis Kadıköy

Nilfiks marka elektrik süpürgelerinde zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Özellikle cihaz bakımlarının düzenli bir şekilde yapılmaması, kullanımdan kaynaklı çeşitli hatalar gibi durumlar arıza görülme ihtimalini arttırır. Bu tarz zorlu zamanlarda yanınızda olacak Nilfisk Servis Kadıköy her türden elektrik süpürgesi arızasına garantili çözüm yolları sunar. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan hemen sonra adresinize kadar gelecek olan servis ekibi aracılığıyla arızalı cihaz adresinizden teslim alınırken, onarım işleminde sona gelindiğinde cihazınız adresinize özenli bir şekilde teslim edilmiş olacaktır.

Nilfisk Servis Kadıköy aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım işlemlerinde de beğenilen sonuçlara ulaşmaya imkan sağlar. Cihazın bakımının planlı bir şekilde yapılması çeşitli performans sorunlarının engellenmesine neden olacaktır. Öte yandan cihazın ömrünün uzamasını sağlamak içinde bakım işlemlerinin planlanarak yapılması doğru bir karardır. Nilfisk Servis Kadıköy bakım ve onarım işlemlerini ekstra kolay hale getirirken, İstanbul’un her noktasından gelen servis taleplerini aralıksız olarak karşılamaya devam etmektedir.

Nilfisk Servis Kadıköy Elsu Elektrik
Adres Bilgisi: Bahariye Cad. Nailbey Sok. No.30
Kadıköy
34744 İSTANBUL
Çağrı Merkezi: 216 348 81 47
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:15
Cumartesi : 09:00 – 17:45


Nilfisk Servis Kadıköy Kutlu Kırtasiye
Konum Bilgisi: Caddebostan Plajyolu Cad. Çilek Sok. No.1/1
Kadıköy
34744 İSTANBUL
Servis Hattı: 216 356 53 40
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

5 Yorum

 • Reply
  Nilfisk Süpürge Servisi İstanbul | Neo Piksel

  […] firmaya güvenebilir, özel servis hizmetini arayarak onarım bildirim kaydı bırakabilirsiniz. Nilfisk Servis Kadıköy – 444 78 56 Yaygın servis ağıyla servis sektörünün kalbi haline gelen firma, […]

 • Reply
  Berna

  Merhaba,Nilfisk süpürgemin başlığını değiştirtmek istiyorum. Moda’da oturuyorum. Servis adresime gelir mi acaba? Kendim getiremiyorum çünkü.

 • Reply
  Dilara

  Severek kullandığım Nilfisk marka elektrik süpürgemin günün birinde çalışmadığını fark ettim. Yanlış bir şey yapmamak adına Nilfisk servis Kadıköy ile temas kurdum. Evime kadar gelen servis yetkilileri; elektrik prizinde güç olmadığını fark etti. Bunun üzerine, elektrikçi çağırarak sorunu çözmüş oldum. Bu konuda bana ücretsiz hizmet veren Nilfisk ekibine çok teşekkür ediyorum.

 • Reply
  Deniz

  Evde yeni doğmuş bir bebeğim olduğu için süpürgemi çok fazla ses çıkarmayan modeller arasında araştırıp almaya karar verdim. Bunun üzerine uzun araştırmalar sonucunda aldığım ve 3 senedir memnuniyetle kullandığım Nilfisk marka süpürgemin geçen hafta temizlik esnasında bir yere çarpmam sonucu boru kısmı kırıldı. Garanti kapsamında olmadığı için Nilfisk Servis Kadıköy ekibine götürdüm. Ertesi gün kırılan kısmı tamir edilmiş olarak makinemi bana teslim ettiler.

 • Reply
  Sinem

  Evimde kullandığım Nilfisk marka süpürgemin çekim gücünden çok memnun olmama rağmen şikayetçi olduğum konu haznesinin sürekli ya tıkanması ya da çok çabuk dolması problemimdi. Aynı modeli kullanan diğer arkadaşlarım böyle bir problem olmadığını söyleyince garanti kapsamında olmayan süpürgemi Nilfisk Servis Kadıköy ile iletişime geçerek kendilerine götürüp problemimden bahsettim. 1 hafta içinde hazne kısmındaki filtreyi değiştirip beni bu problemden kurtaran servisten çok memnun kaldım.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR