Kocaeli

Nilfisk Servis Darıca

Küresel satış gücü ve kendini kanıtlamış satış kanalları ile tüm dünyada güçlü ve değerli müşteri ilişkileri ve iş ortaklıkları kuran ve müşterilerinin gelecekteki ihtiyaçlarına cevap verebilmek için de teknolojik gelişmeler konusunda kararlı biçimde çalışan Nilfisk markası günümüzde profesyonel pazara kapsamlı bir ürün yelpazesi ve güvenilir satış sonrası hizmetler sunmaktadır. Merkezi Danimarka’da olan Nilfisk markasının 40’ı aşkın ülkede satışı bulunur.

Nilfisk, güçlü dağıtım ağıyla, ürünlerini toplam 100’ü aşkın ülkede sunmaktadır. Asya, Avrupa ve Amerika’da üretim tesisleri bulunmaktadır Dünyanın her yerinden müşterilerimize sunduğumuz ürün gruplarımız arasında zemin bakım ekipmanları, vakumlu temizlik makineleri, yüksek basınçlı yıkama makineleri ve çok sayıda ev tipi temizlik ekipmanları ve süpürgeler sayılabilir. Satış sonrası hizmetleri bir çok noktada bulunan Nilfisk markasının servislerinden birisi de Nilfisk Servis Darıca şubesidir.

Nilfisk markasına ait süpürgeniz için, Darıca çevresinde güvenilir ve alanında uzman bir ekip arıyorsanız şubemiz tam da aradığınız kriterleri sağlamaktadır. İlgili iletişim numarasından bize ulaşabilir, müşteri hizmetlerine bütün sorularınızı sorabilir ve arıza bildirimi yapabilirsiniz.


Darıca Nilfisk Servisi
Açık Adresi:Rüzgarlı Sk. No:16
Nenehatun
41700 Darıca/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 888 44 55
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

5 Yorum

 • Reply
  Beril

  Nilfisk marka elektrik süpürgemin emici başlık fırçalarında sorun yaşandığı tespit edildi. Darıca’da oturduğum için Nilfisk servis Darıca ile irtibat kurdum. Fırça üzerinde bulunan saç kılları, iplikler ve halı ilmikleri yüzünden böyle bir sorun yaşanmış. Sonuç olarak, Darıca Nilfisk servisi sayesinde elektrik süpürgemin temizliğinin ve bakım işlemlerinin yapılması mümkün oldu. Şu an cihazda hiçbir sorun yok.

 • Reply
  Deniz

  Aşağı yukarı 10 yıldır evimde Nilfisk marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Geçen ay yeni bir çocuğum dünyaya geldi. Çocuğu uyutup evi süpüreyim diyorum, gürültüden hemen bebek uyanıveriyor. Bu yüzden süpürgeyi kullanamaz duruma geldim. Bebeğim yeni doğduğu için gelenim gidenim de oldukça fazla. Bu yüzden evi çalı süpürgesiyle temizlemek zorunda kalıyorum. Bu da fazlasıya zahmetli. Acaba daha az gürültülü çalışması için ne yapmalıyım?

 • Reply
  Yasemin

  Farklı farklı markalarda da olsa elektrikli süpürgeler birçok evin olmazsa olmaz elektrikli eşyaları arasında bulunuyor. Biz de uzun yıllar boyunca Nilfisk marka elektrikli süpürge kullandık. Ancak geçtiğimiz günlerde kullanmış olduğumuz elektrikli süpürge çalışırken aniden durdu. Çağırdığımız Nilfisk Servis Darıca şubesi gelip elektrik süpürgesindeki filtresini temizleyerek bakımınu yaptı ve sorunumuzu ortadan kaldırdı.

 • Reply
  Nisanur

  1 hafta gibi bir süre önce, yıllardır kullanmakta olduğum Nilfisk markasına ait süpürgemin daha öncesine göre emiş gücünün zayıfladığını fark ettim. Makinenin filtre kısmını temizleyip toz torbasını değiştirmeme rağmen problemi çözemeyince Nilfisk Servis Darıca ekibini çağırdım. Kendi yapmış olduğum temizliğin yetersiz kaldığını söyleyip teknik bakım yaparak makinemin eski çekim gücüne dönmesini kısa sürede sağlamış oldular.

 • Reply
  Melike

  5 yaşında yaramaz bir erkek çocuğuna sahibim. Süpürge ile oynamayı çok seviyor ve geçen gün oynarken süpürgenin orta kısmını kırdı. Hangi servisi aradıysam gelip modelini görünce bu parçanın ellerinde olmadığını söylediler. En son aradığım Nilfisk Servis Darıca şubesi parçanın ellerinde olmadığını fakat temin edebileceklerini söyleyerek 2 gün sonra parçayı getirip makinemi çöp olmaktan kurtardılar.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonTIKLA SERVİS ÇAĞIR