Kocaeli

Nilfisk Servis Gebze

Elektrik süpürgelerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Evin sıklıkla kullanılan cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerinde görülen bu arıza temizlik rutininin aksamasına neden olacaktır. Nilfisk Servis Gebze her türden arızaya çözüm sağlarken, cihazın ilk günkü verimine geri dönmesine yardımcı olur. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunmaktır. İstanbul’un hangi noktasında yaşadığınızın herhangi bir önemi olmadan servis ekibi bulunduğunuz adrese kadar gelerek cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlar.

Onarım süreci sona erdiğinde ise servis ekibi aynı özenle cihazınızın adresinize kadar teslim edilmesini sağlayacaktır. Bu bakımdan her türlü zorluğu alan servis ekibi arızaların büyük bir sorun olarak görülmesine engel olur. Nilfisk Servis Gebze aracılığıyla aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım hizmeti de verilmektedir. Elektrik süpürgeleri için son derece önemli olan bu çalışma cihazın veriminin gözle görülür şekilde artmasına yol açar. Cihazın ömrünü uzatmak, performans adına yaşanan sorunları sona erdirmek ve daha fazla fayda sağlamak için bakım işlemlerinin planlı olarak yapılması doğru olacaktır.

Gebze Nilfisk Servisi
Açık Adresi: 2017. Sk. 2-12
Hürriyet
41400 Gebze/Kocaeli
Telefon Numarası: 0850 888 22 33
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Yorum

  • Reply
    Sedef

    Elektrik süpürgemin çalışmamasından dolayı kendimi oldukça kötü hissediyordum. Bunun üzerine, Nilfisk servis Gebze ile temas kurdum. Servis yetkililerinin yapmış olduğu değerlendirmeler sonucunda toz torbası ve toz hanesinin dolu olduğu tespit edildi. Filtrelerin ve toz torbalarının değiştirilmesinin ardından elektrik süpürgem sorunsuz olarak çalışmaya başladı. Böyle bir işlemi ücretsiz olarak yapan Nilfisk olmasaydı çok zor günler geçirecektim.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR