İstanbul

Nilfisk Servis Sarıyer

Nilfisk Servis Sarıyer, Nilfiks marka elektrik süpürgelerin arızalarında garantili çözümler sunmaktadır. Çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak elektrik süpürgelerinde arızalar ortaya çıkabilir. Evin sıklıkla kullanılan cihazları arasında bulunan elektrik süpürgelerinde oluşan bu durumun acil olarak önüne geçilmesi gerekir. Aksi halde temizlik rutininin aksaması söz konusu olurken, arızadan kaynaklı olarak ek masrafların ortaya çıkması olasıdır. Nilfisk Servis Sarıyer her türlü elektrik süpürgesi arızasında danışabileceğiniz bir adrestir.

Cihaz arızası onarımına beğenilen sonuçlar getiren bu adres sayesinde arızaların büyük bir problem olmaktan çıkacağını belirtmek gerekir. Servisten teknik destek almak için tek yapmanız gereken şey servis talebinde bulunmaktır. Günün her anı dilediğiniz zaman servisin müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi arızalı cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlar. Onarım sürecinde sona gelindiğinde ise cihazın adresinize kadar teslim edilmesi söz konusu olacaktır. Her adımı incelikle planlayan Nilfisk Servis Sarıyer servis sürecini ekstra kolay hale getirmesiyle beğeni kazanmaya devam ediyor.

Sarıyer Nilfisk Servisi
Konumu: Kestane Sk. 14-22
Emirgan
34467 Sarıyer/İstanbul
Yol tarifi
Çağrı Hattı: 0850 888 22 33
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:15
Cumartesi : 09:00 – 17:30

8 Yorum

 • Reply
  Münevver

  Nilfisk elektrik süpürgemin yaşadığı sorunlardan bıktığımı söyleyebilirim. Nilfisk servis Sarıyer olmasa bu cihazı aldığıma kesinlikle pişman olurdum. Döner fırçada yaşanan tur atma probleminden dolayı servis yetkilileri ile temas kurmak zorunda kaldım. Kumaş parçalarının elektrik süpürgesinin içine yerleşmesinden dolayı döner fırça arızalanmış. Ancak, dediğim gibi bu sorunu Nilfisk Sarıyer servisi sayesinde çözebildim.

 • Reply
  Özel Nilfisk Servis Kapınıza Geliyor! - Bilgi Rehberi

  […] Nilfisk Servis Sarıyer ise yoğun şekilde kullanılan Nilfisk markalı elektrikli süpürge modellerinin her biri için profesyonel servis desteği sunuyor. İstanbul genelinde Nilfisk markalı süpürge kullanıcılarının ürünlerindeki her türlü teknik arızaya istinaden profesyonel yardım alabilmelerini sağlıyor. […]

 • Reply
  Seda

  2 hafta önce, yıllardır kullanmakta olduğum Nilfisk marka süpürgemin daha öncesine göre emiş gücünün zayıfladığını fark ettim. Makinenin filtre kısmını temizleyip toz torbasını değiştirmeme rağmen problemi çözemeyince Nilfisk Servis Sarıyer ekibini çağırdım. Kendi yapmış olduğum temizliğin yetersiz kaldığını söyleyip teknik bakım yaparak makinemin eski çekim gücüne dönmesini kısa sürede sağlamış oldular.

 • Reply
  Ayşe

  Kullanmaktan bir hayli memnun olduğum Nilfisk marka süpürgemden bir hafta önce çalışırken sanki zorlanıyormuş gibi garip sesler çıkmaya başladı. Her elektronik alette olduğu gibi kapatıp bekleyip 1 saat sonra çalıştırmayı denediğimde de aynı ses gelmeye devam etti. Bunun üzerine internetten iletişim bilgilerine ulaştığım Nilfisk Servis Sarıyer ekibine durumu anlatmam üzerine süpürgeyi götürüp kendilerine teslim ettim. Kendileri anakartın yandığını söyleyerek oldukça yüksek bir meblağ söylediler makinenin tamiri için. Aşağı yukarı fiyat skalası nedir anakart değişiminin bilen var mıdır?

 • Reply
  Fatma

  Bir vakıf üniversitesinde öğretim görevlisiyim. Aynı zamanda akademisyen olarak çalıştığım bölümün de başkanıyım. Öğretim görevlilerinin temizliği bir personel tarafında yapılmakta ve bu temizlik personeli temizlik için Nilfisk marka elektrikli süpürge kullanıyor. Ancak geçen gün temizlik personeli temizliği yaparken teleskobik borusunun yuvasından çıktığını söyledi. Hemen yakınımızda bulunan Nilfisk Servis Sarıyer şubesine götürttüm. Aynı gün de onarılmış bir şekilde geri getirdi.

 • Reply
  Sunay

  Kullanmakta olduğum Nilfisk marka süpürgem ilk başlarda çok yüksek performans gösteriyordu. Fakat son 1 haftadır neredeyse yerdeki tozları hiç almıyor gibi. Ben de Nilfisk Servis Sarıyer şubesini aradım. Gelen ekip incelemeleri sonucu bana motor gücünün düşük olduğunu söyledi. Ürün bilgi kartında motor gücünün daha yüksek olduğunu söylüyor. İnternetten başka forumlarda okuduğumda birkaç kişinin daha başına gelmiş diye okudum. Aynı problemi yaşayan var mı?

 • Reply
  Nurcan

  Uzun zamandır kullandığım kullanırken de herkese tavsiye ettiğim Nilfisk markasına ait süpürgemden en son temizliğimden beri her açtığımda sürekli hiç kesilmeyen bir ses geliyor. Süpürgenin emiş gücünde hiçbir problem olmamasına rağmen kullanma isteğim bu ses yüzünden resmen kalmadı. Bunun için makineyi götürdüğüm Nilfisk Servis Sarıyer şubesi, motordan kaynaklanan sesi gün içerisinde giderip makinemi bana teslim ettiler.

 • Reply
  Derya

  Yaklaşık olarak 5 sene önce almış olduğum Nilfisk marka süpürgem ilk başlarda çok yüksek performans göstererek süpürme esnasında halıyı yerinden çekecek güçteydi. Fakat son 1 haftadır neredeyse yerdeki tozları hiç almıyor gibi. Ürün bilgi kartında motor gücünün daha yüksek olduğunu söylüyor. İnternetten başka forumlarda okuduğumda birkaç kişinin daha başına gelmiş diye okudum. Aynı problemi yaşayan var mı?

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR