İstanbul

Nilfisk Servis Sultanbeyli

Nilfiks markası elektrik süpürgesi konusunda en fazla ön plana çıkan markalar arasında bulunuyor. Dayanıklı ürünlere sahip olması markaya olan yönelimin biraz daha artmasına neden olmaktadır. Her cihazda olduğu gibi Nilfiks marka elektrik süpürgelerinde de zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Bakım sürecinin ihmal edilmesi, kullanım hataları gibi konular arızaların görülme sıklığı arttırmaktadır. Bu zorlu süreçte yanınızda olacak Nilfisk Servis Sultanbeyli büyük küçük her türden arızaya karşı garantili çözüm yolları sunar. Servis sürecini kolay hale getiren bu adres cihazın kısa sürede ilk günkü verimine geri dönmesine olanak sağlar.

Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetleri üzerinden servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi arızalı cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlar. Onarım sürecinde sona gelindiğinde ise cihaz servis aracılığıyla adresinize kadar teslim edilecektir. Nilfisk Servis Sultanbeyli aracılığıyla aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım işlemlerinde de beğenilen sonuçları almak mümkündür. Haftanın yedi günü servis talebinde bulunarak onarım ve bakım sürecinin başlamasını sağlayabilirsiniz.

Sultanbeyli Nilfisk Servisi
Konumu: Varaklı Sk. 4-12
Battalgazi
34935 Sultanbeyli/İstanbul
Çağrı Hattı: 0216 622 65 06
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:15
Cumartesi : 09:00 – 17:30

4 Yorum

 • Reply
  Dilek

  Kısa devre probleminden dolayı elektrik süpürgem çalışmıyordu. Bu süreçte bana en çok Nilfisk servis Sultanbeyli yetkilileri yardımcı oldu. Motorun devre dışı kalmasından dolayı çalışmayan elektrik süpürgemi başka kimseye gerek kalmadan tamir ettiler. Şu an için elektrik süpürgemde hiçbir sorun yok. Hatta eskisinden daha iyi olduğunu bile söyleyebilirim.

 • Reply
  Burcu

  2 ay önce evimde hummalı bir tadilat gerçekleşti. Evimin eski haline dönmesi için her gün temizlik yapmaya başladığımdan beri süpürge elim ayağım oldu. Buna rağmen 2 gün üstüste çalıştırınca süpürgem birden eskisi gibi çekmemeye başladı. Torbasının dolmuş olabileceğinden ötürü olabileceğini düşünerek torbasını değiştirmeme rağmen değişen bir şey olmadı. Sorun devam edince en yakınımdaki Nilfisk Servis Sultanbeyliservisi arayarak durumu anlattım. Ertesi gün gelen ekip yerinde makinenin bakımını ve tamirini yaparak arızayı giderdiler.

 • Reply
  Şükran

  Uzun senelerden beri sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Nilfisk marka elektrikli süpürgemde son zamanlarda çok fazla filtre sorunu yaşıyorum. İnternette yaptığım bir araştırmayla bir çözüm buldum. Sürekli olarak filtreyi değiştirmek.. Ancak bu da çok fazla maliyetli ve zahmetli. Bu konuda bilgisi olan kimse varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

 • Reply
  Şeyma

  Uzun zamandır kullandığım Nilfisk marka süpürgem eskisi gibi çekmemeye başlayınca filtresinin tıkandığını ya da sorunun filtresindeki herhangi bir problemden kaynaklandığını düşünerek evimin yakınındaki Nilfisk Servis Sultanbeyli şubesine götürdüm ve bakımının yapılması gerektiğini, bana dönüş yapacaklarını söylediler. Üzerinden 2 gün geçtikten sonra makinemi bana getiren bu güleryüzlü ve profesyonel ekibi çevremde servis ihtiyacı olanherkese öneriyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR