İstanbul

Nilfisk Servis Şişli

İstanbul’un neredeyse her ilçesi için ayrı ayrı servis hizmeti veren Nilfisk; Nilfisk servis Şişli imkanıyla servis hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir. 444 78 56 numarasını arayarak bizimle en kısa zamanda iletişim kurabilirsiniz. İletişim konusunda özel eğitim almış, kibar ve müşterinin dilinden anlayan çalışanlarımız sayesinde süpürgenizin sahip olduğu sorunu kısa sürede anlatabilirsiniz. Bu sayede, evinize gelen servis çalışanlarının vakit kaybetmeden makinenize müdahale etmesi söz konusu olacaktır.

Nilfisk Servis Şişli Neler Vaat Ediyor?
Nilfisk servis Şişli; makinenizin ihtiyacı olan bakım hizmetini size sunmaktadır. Her üründe olduğu gibi makinenizin de bakım ihtiyacı bulunmaktadır. Bakım sayesinde makinenizin kullanım ömrünü uzatmış olursunuz. Bunun yanı sıra, makineniz, her zaman en iyi performansı gösterecektir. Küçük kusurları, maliyetli onarımlar haline gelmeden önce tespit ederek düzeltmek mümkün olacaktır. Bunun dışında, makinenizin yasal düzenlemelere uygun olduğundan emin olursunuz. Makinenizin sahip olduğu servis geçmişi, ikinci elde satarken makinenizin değerini arttıracaktır. Bunun dışında, bakım hizmeti sayesinde makinenin garantisi güvenilir bir şekilde devam edecektir.


Nilfisk Servis Şişli Yeşim Elektrik
Adres Bilgisi: Abide-i Hürriyet Cad. Kocamansur Sok. No.97
Şişli
34360 İSTANBUL
Çağrı Merkezi: 212 240 88 23
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 18:45
Cumartesi : 09:30 – 17:00

9 Yorum

 • Reply
  Şişli Nilfisk Süpürge Servisi -

  […] Nilfisk Servis Şişli adresinden hizmet alan ve benim gibi bu firmayı tavsiye eden çok sayıda kullanıcı var ve […]

 • Reply
  Sanem

  Nilfisk süpürgem için toz torbası almak istiyorum. Yalnız adrese getirme şansınız var mıdır?

  • Reply
   admin

   İetişim numarasını arayıp bu isteğinizi belirtirseniz yardımcı olunacaktır.

 • Reply
  Aysun

  Motor probleminden dolayı elektrik süpürgemde yaşadığım sorunu çözmesi için Nilfisk servis Şişli ile irtibata geçtim. Servis yetkilileri; motor rulmanlarının değişmesi gerektiğini söyledi. Milde yanlara oynama olduğunu fark etmişler. Sonuç olarak, motor rulmanları değişti. Ayrıca, bakım işlemleri konusunda bana bilgiler verdiler. Bu tür bir hizmet aldığım için çok mutluyum.

 • Reply
  Melike

  Yıllar önce Nilfisk marka elektrikli süpürge almıştım. İlk seneler elektrikli süpürgemden çok memnundum. Fakat son zamanlarda makinem çok ses çıkarıyor ve motor gövde kısmı aşırı ısınıyordu. Ben de hemen Nilfisk Servis Şişli şubesine götürdüm. Oldukça güleryüzlü ve ilgili olan ekip uygun fiyata birkaç gün içinde sorunumu çözüp süpürgemi teslim ettiler.

 • Reply
  Fatma

  4 yıl önce aldığım ve epey de kullandığım Nilfisk marka süpürgemin borusu ve ucundaki fırçası kırıldığı için Şişli Nilfisk Servis’i arayıp makineye bakmaları için çağırdım. Makineyi alıp incelemeye götüren ekip geldiklerinde makinemin başlığını yenilemiş olarak getirdiler. Makineyi götürüp 2 gün bile olmadan getirerek beni çok şaşırtan bu servisin problem çözme odaklı ve pratik olduklarını düşündüğüm için makine ile alakalı yaşayacağım her sorunda bu servisi aramayı düşünüyorum.

 • Reply
  İlayda

  Uzun zamandır oldukça memnun olarak ve sorunsuz kullandığım Nilfisk marka süpürgemden geçen gün evi temizlerken yanık kokusu geldi ve ben de hemen fişten çektim. İnternetten yaptığım araştırmalar ve tavsiyeler üzerine süpürgemi Şişli Nilfisk şubesine götürüp teslim ettim. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1.5-2 hafta tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 1 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Her seferinde memnuniyetle kullandığım bu servise gönül rahatlığıyla probleminiz olduğunda başvurabilirsiniz.

 • Reply
  Leman

  Uzun zamandır kullandığım Nilfisk markasına ait elektrikli süpürgemin temizlik yaparken önce kablosu zedelenmişti daha sonra geçen hafta da hortumunun yan kısmı kırıldı ve kendim tamir edemeyeceğimi anlayınca makineyi Nilfisk Servis Şişli ile irtibata geçerek onlara teslim ettim. 2 gün sonra süpürgemin hiçbir servisin yedeğini bulamadığı parçalarını hiç ümidim yokken ve tahmin etmiyorken tamir edilmiş bir şekilde bana teslim ettiler.

 • Reply
  Hülya

  2011 senesinde satın almış aldığım Nilfisk marka süpürgemin çekim gücü azalması ve garanti süresinin de bitmesinden ötürü internette bu şikayetin birden fazla sebebi olabileceğini okuduktan sonra Nilfisk Servis Şişli şubesinin internetten bulduğum adres ve iletişim bilgileriyle ulaştım. Gün içinde gelip sorunun filtreden kaynaklandığını tespit ederek süpürgemi eski çekim gücüne ulaştırarak problemi hallettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR