İstanbul

Nilfisk Servis Bakırköy

Profesyonel ve ev tipi temizlik makineleri denilince akla ilk gelen markalardan birisi Nilfisk olmaktadır. Nilfisk ürünlerini kullandığınız takdirde kendinizi çok şanslı hissetmelisiniz. Ancak, her üründe olduğu gibi Nilfisk markasının ürünlerinin de zaman içerisinde servise ihtiyacı olacaktır. Bu noktada, Nilfisk servis Bakırköy sayesinde aradığınız servis hizmetini almış olacaksınız.

Sahip olduğunuz makineyi küçük bir araba gibi düşünmelisiniz. Arabaların servise ihtiyacı olduğu gibi Nilfisk temizlik makinelerinin de servise ihtiyacı bulunmaktadır. Nilfisk servis Bakırköy; vermiş olduğu bakım hizmeti sayesinde her şeyden önce makinenizin kullanım ömrünü arttıracaktır. Makineniz, her zaman en yüksek performansı gösterecektir. Makinenizdeki küçük kusurları; büyük ve maliyetli problemler haline gelmeden önce düzeltme şansına sahip olabilirsiniz.

Nilfisk servis Bakırköy sayesinde en kaliteli servis hizmetini almış olursunuz. Makinenizin yasal düzenlemelere uygun olup olmadığı konusunda hiçbir şüphe duymazsınız. Ayrıca, istediğiniz takdirde, makinenizi ikinci elde satarken tam servis geçmişine sahip olması sayesinde makinenizin değeri artacaktır. Makinenizin bakım eksikliğinin olmaması sayesinde garantinizi etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.


Nilfisk Servis Bakırköy Yap Yap Ltd. Şti.
Konum Bilgisi: İhsan Kalmaz Sok. No.14
Bakırköy
34158 İSTANBUL
Servis Hattı: 212 542 97 37
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 20:00
Cumartesi : 10:00 – 18:00

2 Yorum

  • Reply
    Şeyma

    Nilfisk süpürgemi kız kardeşimin tavsiyesi üzerine satın aldım. Uzun süre demeyeceğim ama yaklaşık altı ay kullandıktan sonra süpürgemin arıza vermesi sorunuyla karşı karşıya kaldım. Bunun üzerine, Nilfisk servis Bakırköy ile iletişime geçtim. Sorunun motordan kaynaklı olduğu ortaya çıktı. Motor arızasına anında müdahale ederek çözen bu ekip alkışların en büyüğünü hak ediyor!

  • Reply
    Ayşe

    Uzun zamandır kullandığım kullanırken de herkese tavsiye ettiğim Nilfiks markasına ait süpürgemden en son temizliğimden beri her açtığımda sürekli ince kesiksiz bir ses geliyor. Süpürgenin emiş gücünde hiçbir problem olmamasına rağmen kullanma isteğim bu ses yüzünden resmen kalmadığı için makineyi götürdüğüm Nilfisk Servis Bakırköy şubesi, motordan kaynaklanan sesi gün içerisinde giderip makinemi bana teslim ettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR