İstanbul

Nilfisk Servis Bağcılar

Nilfisk; sunmuş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde dikkat çeken bir firmadır. Nilfisk servis Bağcılar hizmeti sayesinde her şeyden önce, temizlik makinenizin düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, düzenli bakım işlemleri gerçekleştirerek makinelerinizin her zaman tam performans vermesine katkıda bulunabilirsiniz. Nilfisk servis
Temizlik makinelerinin her biri, servise ihtiyaç duymaktadır. Çünkü, bu makinelerin dış çevreyle etkileşimde olmasından dolayı, zarar görmeleri her daim mümkün olmaktadır. Buna ek olarak, makinenizin hiçbir sorunu olmasa bile belirli aralıklarla Nilfisk servis Bağcılar sayesinde gerekli bakım işlemlerinden geçmesi gerekmektedir.

Nilfisk servis Bağcılar; makinenizin kullanım ömrünü arttırmaktadır. Buna ek olarak, makinenizin her zaman en yüksek performansı vermesini kolaylaştırmaktadır. Temizlik makineleri; zaman içerisinde birtakım kusurlar yaşayabilirler. Burada önemli olan söz konusu küçük kusurları; büyük problemler haline gelmeden çözebilmektir. Bu noktada, her dönemde, Nilfisk servis Bağcılar’a başvurmalısınız. Servis sözleşmesi sayesinde makinenizle ilgili masrafları önceden bilme şansına sahip olursunuz. Buna ek olarak, servis sözleşmelerinin gelişmiş olması sayesinde makineye dair maliyetinizi öngörmek mümkün olmaktadır.


Nilfisk Servis Bağcılar Mehel Teknik
Konum Bilgisi: Yıldıztepe Mah. Bakırköy Cad. Çelik İş Hanı No.118/20
Bağcılar
34315 İSTANBUL
Servis Hattı: 212 436 98 98
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 07:45 – 18:30
Cumartesi : 08:30 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Bağcılar Nilfisk Süpürge Servisi | MaksatBilgi

    […] Nilfisk Servis Bağcılar – 444 78 56 […]

  • Reply
    Nur

    Kısa bir süre önce Nilfisk Elite model elektrik süpürgesi satın almıştım. Bu ürünü alma sebebim ürünün garanti süresinin beş yıl olmasıyla yakından alakalıydı. Cihazı bir süre kullandıktan sonra hepa filtre arızasıyla karşı karşıya kaldım. Bunun üzerine, Nilfisk servis Bağcılar ile temasa geçtim. Filtre arızasını garanti kapsamında değerlendirerek sorunu çözen Nilfisk servisine çok teşekkür ediyorum!

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR