İstanbul

Nilfisk Servis Fatih

Nilfisk servis Fatih; Nilfisk markalı temizlik makinelerine satış sonrası servis hizmeti sunmaktadır. Nilfisk servis Fatih ekibinin tüm elektrikli süpürgelerin alt yapılarına dair bilgi ve tecrübe sahibi olduklarını vurgulamak gerekir. Elektrik süpürgesi bakımı, tamiri gibi her türlü elektrik süpürgesi servisi hizmetlerinde en iyi ve en hızlı şekilde hizmet almak adına vakit kaybetmeden Nilfisk servis Fatih ile iletişime geçmelisiniz. Nilfisk servis Fatih; müşterilerin zaman kaybı yaşamaması adına gereğinden çok çalışmaktadır.

Nilfisk servis Fatih; Nilfisk süpürgelerinizin bakım, onarım ve arıza tespit gibi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak, servis hizmeti verdiği tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun ödeme koşullarıyla sunmaktadır. Bu sayede, bütçenizi sarsmadan servis hizmeti almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Nilfisk Fatih servisi sayesinde makinelerinizin sahip olduğu küçük kusurları önceden tespit ederek büyük maliyetli sorunlar haline gelmesini önlemiş olursunuz. Süpürgenize dair yaşadığınız tüm sorunları kısa zamanda çözebileceğiniz gibi bakım hizmeti alarak da süpürgenizin tam performanslı olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bakım ve servis hizmetleri; makinelerinizin garantisinin %100 olarak kullanılmasını sağlayacaktır.


Nilfisk Servis Fatih Kardeşler Elektrik
Servis Adresi: Fevzipaşa Cad. Mevkufatçı Sok. No.3/1
Fatih
34096 İSTANBUL
Servis Telefonu: 212 534 46 68
Açık Olduğu Saatler: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:00
Cumartesi : 09:00 – 17:30

Yorum

  • Reply
    Bade

    Nilfisk marka elektrik süpürgemi uzun süre sorunsuz olarak kullandım. Ancak, bir süre sonra elektrik süpürgesinin çalışırken ıslık sesi çıkardığını tespit ettim. Bunun üzerine toz torbasını kontrol ettim. Ancak, herhangi bir doluluk söz konusu değildi. Ben de Nilfisk servis Fatih ile iletişime geçtim. Servis yetkilileri; makinede tıkanıklık sorunu olduğunu tespit ederek olayı kısa sürede halletti.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR