İstanbul

Nilfisk Servis Kartal

Nilfisk, elektrik süpürgesinde en fazla tercih edilen markalar arasında bulunuyor. Dayanıklı ve kaliteli ürünlere sahip olması markaya olan yönelimin artmasına neden olmaktadır. Her cihazda olduğu gibi bazı durumlarda Nilfiks marka cihazlarda da çeşitli arızaların ortaya çıkışı normaldir. Özellikle cihazın bakımlarının ihmal edilmesi, kullanıcıdan kaynaklı hatalar ve daha fazla neden elektrik süpürgesi arızalarına zemin hazırlamaktadır. Bu zorlu süreçte yanınızda olacak Nilfisk Servis Kartal büyük ve küçük çaplı her türlü arızaya karşı garantili çözüm yolları sunuyor. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetleri üzerinden servis talebinde bulunmaktır.

İstanbul’un her noktasına servis desteği sağlamakta olan bu adrese talepte bulunduktan hemen sonra tarafınıza servis ekibi gönderilerek arızalı cihaz adresinizden teslim alınmaktadır. Cihaz evinizden özel olarak teslim alındıktan sonra onarım süreci tamamlandığında aynı özenle tarafınıza teslim edilir. Bu bakımdan süreç sırasında karşınıza çıkması söz konusu olan her türlü zorluğun üstesinden servis ekibi gelmiş olacaktır. Nilfisk Servis Kartal süreci en kolay hale getirmek için başvurmanız gereken bir seçenek halindedir.

Nilfisk Servis Kartal Gezmiş Elektrik
Açık Adresi: Petrol İş Mah. Bahadır Sok. No.12
Kartal
34862 İSTANBUL
Telefon Numarası: 216 353 60 73
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 20:15
Cumartesi : 09:00 – 18:00

12 Yorum

 • Reply
  Nilfisk Süpürge Servisi Kartal | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] bir anda arızalanmasıyla karşı karşıya kalabiliriz! Bu noktada,vakit kaybetmeden Nilfisk Servis Kartal ile temasa geçmelisiniz. Servisimiz sayesinde Pazar günü hariç haftanın her günü servis […]

 • Reply
  Müge

  Kartal’da Nilfisk süpürge toz torbasını nereden alabilirim.

 • Reply
  Gülnihal

  Nilfisk marka elektrik süpürgemi bir süredir kullanıyordum. Bir ay önce süpürgeden toz kokusu geldiğini fark ettim. Bunun üzerine Nilfisk servis Kartal numarasını aradım. Evime gelen servis yetkilileri; süpürgenin toz torbasını değiştirdi. Ayrıca, diğer bakım işlemlerini de yaptı. Sonuç olarak, süpürgem şu an sorunsuz olarak çalışıyor. Garanti kapsamında olduğu için ek bir ücret almadılar.

 • Reply
  Remziye

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım ve sorunsuz kullandığım Nilfisk marka süpürgemden geçen gün evi temizlerken yanık kokusu gelir gelmez fişten çektim. İnternetten yaptığım araştırmalar ve tavsiyeler üzerine süpürgemi Nilfisk Servis Kartal şubesine götürüp teslim ettim. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1 ay tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 2 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Her seferinde memnuniyetle kullandığım bu servise gönül rahatlığıyla probleminiz olduğunda başvurabilirsiniz.

 • Reply
  Melike

  Uzun zamandır kullandığım Nilfisk marka süpürgem eskisi gibi çekmemeye başlayınca filtresinin tıkandığını yani filtresinden kaynaklandığını düşünerek evimin yakınındaki Nilfisk Servis Kartal şubesine götürdüm ve bakımının yapılması gerektiğini, bana dönüş yapacaklarını söylediler. Üzerinden 3 gün geçtikten sonra makinemi bana getiren bu güleryüzlü ve profesyonel ekibi herkese öneriyorum.

 • Reply
  Suat

  Nilfisk süpürgemin genel bakımını Nilfisk servis Kartal ekibine yaptırmıştım. Aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım. Süpürgem gayet performanslı çalışıyor.

 • Reply
  Melek

  Evimizde uzun yıllardır Nilfisk marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Çekim gücü olarak beni kesinlikle tatmin ettiğini söyleyebilirim. Fakat malzeme kalitesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çünkü eşim evi süpürürken tam tutulan yeri ile gövdesinin tepesinin olduğu yer kırıldı. Her ne kadar Nilfisk Servis Kartal şubesi sorunumu çözmüş olsa da malzeme kalitesi olarak Fakir markası tarafımca sınıfta kaldı.

 • Reply
  İlknur

  Nilfisk marka süpürgemi 5 senedir kullanıyorum. Bu zamana kadar bize hiçbir sorun çıkarmayan makinemizin fiş kısmının otomatik toplanarak içeri girdiği kısım birden çalışmamaya başladı. Bunun ileride bize daha büyük sorun yaratacağını düşünerek Nilfisk Servis Kartal ekibini arayıp durumdan bahsettik ve süpürgeyi kendilerine gün içinde teslim ettik. 2 saat sonra arayarak tamir ettiklerini söylediler ve aynı gün içinde hızlıca mağduriyetimi giderdiler.

 • Reply
  Seda

  Sessiz olma özelliğini baz alarak küçük kızımın uyku problemi var diye Nilfisk markasına ait süpürgemi satın aldıktan 1 ay sonra makineyi çalıştırdığımda incecik ve tiz bir ses geliyordu makineden. Sessiz diye aldığım makinede bu problemi yaşayınca hemen Nilfisk Servis Kartal ekibine götürdüm ve ertesi gün motorundan kaynaklanan problemi çözdüler. Şu an makinem sorunsuz ve ses çıkarmadan çalışıyor.

 • Reply
  Aycan

  Evde yeni doğmuş bir bebeğim olduğu için süpürgemi çok fazla ses çıkarmayan yani sessiz modeller arasında araştırıp almaya karar verdim. Bunun üzerine uzun araştırmalar yapıp tavsiyeler sonucu aldığım ve 2.5 senedir severek kullandığım, bu zamana kadar bana arıza çıkarmayan Nilfisk marka süpürgemin geçen hafta temizlik esnasında bir yere çarpmam sonucu boru kısmı kırıldı. Garanti kapsamında olmadığı için Nilfisk Servis Kartal şubesine götürdüm. Ertesi gün kırılan kısmı tamir edilmiş olarak makinemi bana teslim ettiler.

 • Reply
  İstanbul Nilfisk Süpürge Servis Merkezi | Celal Yurtcu

  […] Gezici teknik ekipleri ile hizmetlerini tüketiciye en hızlı şekilde ulaştıran Nilfisk Servis Kartal merkezimizde tüketici ihtiyaçlarının en etkin biçimde karşılanması sağlanarak, […]

 • Reply
  Lale

  Çok uzun senelerden beri büyük bir memnuniyetle kullandığım Nilfisk marka süpürgemin kablosunun en baştan beri cok ince ve kalitesiz olmasından dolayı önce makine ile bağlantı kısmı incelerek temassızlık problemi oldu ve ardından da kablo koptu. Bunun üzerine Nilfisk Servis Kartal şubesini arayarak şikayetimi dile getirmem üzerine ertesi gün gelip daha kaliteli bir kablo ile sorunumu çözdüler.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR