İstanbul

Nilfisk Servis Üsküdar

Elektrik süpürgelerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak zaman içinde arızalar ortaya çıkabilir. Evin sıklıkla kullanılan cihazları arasında bulunan elektrik süpürgelerinde görülen arızalar temizlik rutininin aksamasına zemin hazırlayacaktır. Bu nedenle ev halkı tarafından soruna acil olarak müdahale edilmesi yerinde bir karardır. Nilfisk Servis Üsküdar büyük küçük çaplı her türlü elektrik süpürgesi arızasında yanınızda olurken, sorunun büyük bir problem olmasından çıkmasına neden olur. Bunun için tek yapılması gereken şey ise Nilfisk Servis Üsküdar adresine ulaşarak servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan hemen sonra bulunduğunuz konuma gönderilen servis ekibi sayesinde servis süreci başlatılmış olur.

Ayrıca Nilfisk Servis Üsküdar tarafından elektrik süpürgesi bakım işlemleri de detaylı olarak yapılmaktadır. Cihazın bakım işlemlerinin zamanında ve doğru bir şekilde yapılması büyük bir önem taşır. Cihazın bu sayede performansının düzelmesi söz konusu olurken, olası arızalarında basit bir şekilde önüne geçmek mümkün bir hale gelmiş olacaktır. Bakım ve onarım talebinde bulunmak için günün her saati müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Nilfisk Servis Üsküdar Tam Teknik
Adres: Bulgurlu Mah. Söğütlü Çayır Cad. No.18
Bulgurlu
34696 İSTANBUL
Telefon: 216 329 05 37
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi : 09:20 – 17:20

4 Yorum

 • Reply
  Nilfisk Süpürge Servisi İstanbul | Uydu Kafa

  […] Nilfisk Servis Üsküdar – 444 78 56 […]

 • Reply
  Nilay

  Nilfisk Neo 750W süpürgemin açma kapama düğmesi çalışmıyor. Bazen basıyor bazen basmıyor.

 • Reply
  Eda

  Nilfisk marka elektrik süpürgem uzun süredir çalışmıyordu. Elektrik süpürgem olmadan tüm ev işlerim aksıyordu. Bunun üzerine, Nilfisk servis Üsküdar ile temas kurdum. Bana motorun çalışmadığını söylediler. Sorunun elektrik prizinden kaynaklanması muhtemelmiş. Farklı bir prizin denenmesi ve ardından sigorta ile şalterlerin kontrol edilmesinin ardından sorun çözüldü. Beni zor durumda bırakmayan Nilfisk’e çok teşekkür ediyorum.

 • Reply
  Sedef

  Uzun zamandır kullandığım Nilfisk markasına ait elektrikli süpürgemin temizlik yaparken önce kablosu zedelenmişti daha sonra geçen hafta da hortumunun yan kısmı kırıldı ve kendim tamir edemeyeceğimi anlayınca makineyi Cevizli Rowenta servis ile irtibata geçerek onlara teslim ettim. 2 gün sonra makinemin hiçbir servisin yedeğini bulamadığı parçalarını tamir edilmiş bir şekilde bana teslim ettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR