İstanbul

Nilfisk Servis Maltepe

Nilfisk Servis Maltepe, Nilfiks marka elektrik süpürgelerinde ortaya çıkan arızalara karşı garantili çözüm yolları sunar. Evin sıklıkla kullanılan cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerde zamanla çeşitli arızalar görülebilmektedir. Bu tarz arızalar cihazın verimli kullanılmasına engel olurken temizlik rutininin aksamasına zemin hazırlar. Bu nedenle fazla zaman kaybetmeden elektrik süpürgesi onarım işlemine geçilmesi yerinde olacaktır. Nilfisk Servis Maltepe İstanbul’un her noktasına servis hizmeti sağlarken, servis sürecinin eskiye nazaran daha kolay hale gelmesine neden olmaktadır. Servis talebi oluşturduktan sonra evinize gelen servis ekibi arızalı cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlar.

Onarım sürecinde sona gelindiğinde ise cihazın aynı özenle ev adresinize kadar taşınacağını belirtmek gerekir. Nilfisk Servis Maltepe ayrıca elektrik süpürgesi bakım işlemleri içinde danışabileceğiniz bir adres konumundadır. Bakım işlemleri bu tarz cihazlar için oldukça büyük bir öneme sahip olurken, performansın daha iyi bir hale çekilmesine neden olur. Bu nedenle elektronik cihazların bakımlarının zamanında ve doğru bir şekilde büyük önem taşımaktadır.

Nilfisk Servis Maltepe As-Sim
Servis Adresi: Bağdat Cad. Talay Çarşısı No.171/4
Küçükyalı
34854 İSTANBUL
Servis Telefonu: 216 367 08 66
Açık Olduğu Saatler: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

5 Yorum

 • Reply
  İstanbul Nilfisk Süpürge Servisi | Anıl Şenyurt

  […] Nilfisk Servis Maltepe ile ilgili merak ettiklerinizin yanıtını almak istediğiniz an online platformu kullanabilir ve […]

 • Reply
  Gamze

  Nilfisk power model süpürgem için toz torbası almak istiyorum.

  • Reply
   admin

   Gamze hanım, çağrı merkezini ararsanız arkadaşlar size yardımcı olacaktır.

 • Reply
  Seher

  Elektrik süpürgem çalışmasına rağmen fonksiyonları oldukça zayıftı. Bunun üzerine, Nilfisk servis Maltepe ile temas kurdum. Maltepe servisinin yetkilileri; hortum içerisinde engel olduğunu belirledi. Hortum içerisinde bulunan tüm engelleri temizlediler. Sonuç olarak, elektrik süpürgemin emiş gücü arttı. Ayrıca, kesinlikle daha iyi temizlemeye başladı. Nilfisk servisine çok teşekkür ediyorum.

 • Reply
  Şeyma

  Electrolux marka süpürgemi evlendiğimden beri yani 5 sene gibi bir süredir kullanıyorum. Bu zamana kadar bize hiçbir sorun çıkarmayan makinemizin fiş kısmının otomatik toplanarak içeri girdiği kısım birden çalışmamaya başladı. Bunun ileride bize daha büyük sorun yaratacağını düşünerek Nilfisk Servis Maltepe şubesini arayıp durumdan bahsettik ve süpürgeyi kendilerine gün içinde teslim ettik. 2 saat sonra arayarak tamir ettiklerini söylediler ve aynı gün içinde hızlıca mağduriyetimi giderdiler.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR