İstanbul

Nilfisk Servis Avcılar

Elektrikli süpürge servisi arama derdine son vermek için tercihiniz her zaman Nilfisk servis Avcılar olmalıdır. Ciddi bir ücret ödeyerek satın aldığınız elektrik süpürgenizin ilk kez arızalanmasının ardından ne yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Kendinizi telaşlı hissedebilirsiniz. Böyle durumlarda, vakit kaybetmeden Nilfisk servis Avcılar ile iletişime geçmelisiniz. Profesyonel ve ev tipi temizlik makineleri denilince akla ilk gelen firmalar arasında Nilfisk bulunmaktadır. Nilfisk servis Avcılar hizmeti almak istiyorsanız 444 78 56 numarasını aramalısınız.

Nilfisk Servis Avcılar Neler Vaat Ediyor?
Nilfisk’in süpürgeler ve vakum makineleri, basınçlı yıkama makineleri, zemin temizleme makineleri gibi ürün grupları bulunmaktadır. Her biri, birbirinden kaliteli olan bu ürünlerde zaman zaman sorun yaşanması normaldir. Bu gibi hallerde servis ihtiyacınız oluşmaktadır. Servis ihtiyacınızı en hızlı şekilde gidermek adına vakit kaybetmeden Nilfisk servis Avcılar ile iletişime geçmelisiniz.

Sahip olduğunuz makinenizi küçük bir araba gibi düşünmelisiniz. Arabaların servis ihtiyacı olduğu gibi makinelerin de bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Nilfisk servis Avcılar’dan alacağınız bakım hizmeti sayesinde makinenizin kullanım ömrü uzayacaktır.


Nilfisk Servis Avcılar Zengin Teknik
Adres Bilgisi: Cihangir Mah. Burnaz Cad. Yazıcıgil Sok. No.7
Avcılar
34315 İSTANBUL
Çağrı Merkezi: 212 593 55 24
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    İstanbul Nilfisk Süpürge Servisi - Teknolojice

    […] Nilfisk Servis Avcılar – 444 78 56 HEMEN ARA! […]

  • Reply
    Birsen

    Nilfisk süpürgemi uzun süre boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullandım. Ancak, bir süre sonra süpürgemin kapağı kırıldı. Bunun üzerine vakit kaybetmeden Nilfisk servis Avcılar ile temas kurdum. Elektrik süpürgesinin kırık kapağını yalnızca bir hafta içerisinde yurt dışından temin ederek bana ulaştıran Nilfisk sayesinde elektrik süpürgem eskisi gibi sorunsuz olarak çalışıyor.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR