İstanbul

Nilfisk Servis Sancaktepe

Nilfisk Servis Sancaktepe elektrik süpürgesi arıza sürecinde garantili olarak çözüm yolları ortaya çıkarır. Evin en fazla kullanılan cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerinde oluşan arızalar bir süre sonra hijyen açısından çeşitli sıkıntıların doğmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle ev halkının cihaz onarım sürecini acilen hızlandırması yerinde bir karar olacaktır. Bu konuda her daim yanınızda olacak Nilfisk Servis Sancaktepe her türden elektrik süpürgesi arızasına beklentilerinize uygun sonuçlar sağlar. Servis sürecini kolay hale getiren bu adres onarım süreci sona erdiğinde cihazınızın kapınıza kadar teslim edilmesine aracı olur. Nilfisk Servis Sancaktepe sayesinde aynı zamanda cihaz bakım hizmeti verilmektedir.

Cihazın performansının bariz bir şekilde artmasına neden olacak bu çalışma aynı zamanda cihazın ömrünün uzamasına yol açar. Bu nedenle kullanıcıların planlı olarak dikkate alması gereken konular arasında bulunur. Nilfisk Servis Sancaktepe onarımı söz konusu olmayan cihaz parçaların garantili olarak değişimini sağlamaktadır. Değişimi yapılan parçada bir yıllık süre içinde arıza olması halinde onarım işlemi ücretsiz olarak gerçekleşir.

Sancaktepe Nilfisk Servisi
Konumu: Tevfik Sk. 3
Yenidoğan
34791 Sancaktepe/İstanbul
Çağrı Hattı: 0216 621 44 93
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:15
Cumartesi : 09:00 – 17:30

Yorum

  • Reply
    Tuğçe

    Elektrik süpürgemi beğenerek satın aldığım halde bir süre sonra sorunlar yaşamaya başladım. Bunun üzerine, Nilfisk servis Sancaktepe ile iletişime geçtim. Sancaktepe servisinin yetkilileri; elektrik süpürgesinin rulmanlarını değiştirmek istedi. Ayrıca, bu işlem yeterli olmayınca komple döner fırçayı değiştirmeye karar verdi. Sonuç olarak, parça değişiminin ardından elektrik süpürgem sorunsuz olarak çalışıyor.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR