İstanbul

Nilfisk Servis Pendik

Nilfisk Servis Pendik, Nilfiks marka elektrik süpürgesi arızalarına garantili olarak çözüm yolları sunmaktadır. Evin en fazla kullanılan elektronik eşyaları arasında bulunan elektrik süpürgelerinde zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Arızalara zamanında müdahale edilmemesi halinde günlük olarak devam etmesi gereken temizliğin aksaması söz konusu olacaktır. Bu nedenle elektrik süpürgesi arızaları acil olarak müdahale edilmesi gereken sorunlar arasında bulunur. Bu konuda yanınızda olacak Nilfisk Servis Pendik her türden elektrik süpürgesi arızası için beğenilen sonuçlar ortaya çıkarır.

Cihazın gürültülü çalışması, çalışma sırasında cihazın toz üflemesi, cihazda yaşanan performans sorunları gibi çeşitli durumlar cihazın acilen bakıma alınması gerektiğini işaret eder. Bakım işlemlerini a’dan z’ye detaylı bir şekilde yapan Nilfisk Servis Pendik cihazın ilk günkü verimine geri dönmesine neden olacaktır. Servis tarafından aynı zamanda onarımı söz konusu olmayan cihaz parçalarının da değişimi sağlanır. Değişimini sağladığı her parçaya bir yıllık garanti veren servis bu süreçte arıza olduğu takdirde ücretsiz onarım yapmaktadır.

Pendik Nilfisk Servisi
Konumu: Pazar Sk. 5-1
Velibaba
34896 Pendik/İstanbul
Çağrı Hattı: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:15
Cumartesi : 09:00 – 17:30

6 Yorum

 • Reply
  Necla

  Nilfisk marka elektrik süpürgemi saatlerce kullandığım halde kesinlikle hiçbir yeri doğru düzgün temizlemiyordu. Nilfisk servis Pendik ile irtibat kurdum. Evime gelen servis yetkilileri; döner fırçada sorun olduğunu belirledi. Döner fırçayı temizlediler. Ayrıca, fırçanın rahat hareket edip edemediğini kontrol ettiler. Sonuç olarak, garanti kapsamında böyle bir işlemi ücretsiz olarak yapmaları çok iyi!

 • Reply
  Aslı

  Uzun süredir kullandığım çocuklarımın hediye aldığı Nilfisk markasına ait süpürgem 2 gündür çalışırken birdenbire dumaya başladı. Bu durum çok sık tekrarlanınca hiç kurcalamadan Nilfisk Servis Pendik ile iletişime geçtim. Bu durumla hiç karşılaşmadığını söyleyen ekip gelip süpürgeyi inceledi ve arızayı saptayamadılar. Kendilerinin yapabileceği bir durum olmadığını söylediler. Garanti kapsamında olmadığı için başka bir servise göndermem gerektiğini iletip gittiler. Kendilerinin ne işe yaradığını anlamadığım bu ekibi kimseye önermiyorum

 • Reply
  Ayşe

  Seneler önce süpürge satın alırken bir yakınımın tavsiyesini dikkate alarak Nilfisk marka elektrikle süpürge satın almıştım. Süpürgemden oldukça memnunum fakat geçen gün durduk yere çalışırken ıslık sesi gibi bir ses çıkarmaya başladı. Kapatıp açtım ama hala ıslık sesine benzer bir ses gelmeye devam ediyor. Performansında herhangi bir eksiklik yaşatmasa da ses oldukça rahatsız edici. Herhangi bir yere göstermedim. Bunun sebebini bilen varsa aydınlatabilir mi?

 • Reply
  Melike

  Çok uzun süredir sorunsuz bir şekilde çalışan Nilfisk marka elektrikli süpürgem yakın zamanda dışarı toz atmaya başladı ve hemen ardından makinem ısınmaya başladı. Hemen makinemin fişini çekip Nilfisk Servis Pendik şubesi ile irtibata geçtim. Sorunun motordan kaynaklandığını söyleyen teknik servis yetkilileri 2 hafta sonra süpürgemi onarılmış vaziyette teslim etti.

 • Reply
  Şeyma

  3 sene önce almış olduğum ve garantisi bitmesine rağmen bana bu zamana kadar hiç arıza çıkarmayan Nilfisk markasına ait elektrikli süpürgem geçenlerde evi süpürürken garip bir koku çıkarmaya başladı. İlk başta önemsemesem de 2.gün de sorun devam edince Bostancı Nilfisk Servis ile görüşerek süpürgemi kendilerine teslim ettim. 2 gün sonra torbasını makul bir fiyata değiştiren bu servisi herkese öneriyorum.

 • Reply
  Pınar

  Evimde kullandığım Nilfisk marka süpürgemin çekim gücünden çok memnun olmama rağmen şikayetçi olduğum konu haznesinin sürekli ya tıkanması ya da çok çabuk dolması ile alakalı problemimdi. Aynı modeli kullanan diğer arkadaşlarım böyle bir problem olmadığını söyleyince garanti kapsamında olmayan, garantisi yeni biten süpürgemi Nilfisk Servis Pendik şubesi ile iletişime geçerek kendilerine götürüp problemimden bahsettim. 3 gün gibi bir süre içerisinde hazne kısmındaki filtreyi değiştirip beni bu problemden kurtaran servisten çok memnun kaldım.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR