Kocaeli

Nilfisk Servis Çayırova

Günümüzde Nilfisk markası, profesyonel pazara kapsamlı bir ürün yelpazesi ve güvenilir satış sonrası hizmetler sunan bir marka olarak bilinir. Dünyanın her yerinden müşterilerine sunduğu ürün gruplarının arasında zemin bakım ekipmanları, vakumlu temizlik makineleri, yüksek basınçlı yıkama makineleri ve çok sayıda ev tipi temizlik ekipmanları ve süpürgeler sayılabilir.

Nilfisk Group’un merkezi Danimarka’dadır ve 40’ı aşkın ülkede satış şirketine sahiptir. Nilfisk, güçlü dağıtım ağıyla, ürünlerini toplam 100’ü aşkın ülkede sunmaktadır. Asya, Avrupa ve Amerika’da üretim tesisleri bulunmaktadır.​ Türkiye’de birden fazla satış noktası bulunan Nilfisk markası’nın satış sonrası da hizmetleri devam etmektedir. Birçok noktada bulunan teknik servislerinden birisi de Nilfisk Servis Çayırova şubesi, süpürgelerinizin arızasından bakımına kadar bir çok hizmeti vermektedir. Nilfisk marka süpürgeniz için Çayırova çevresinde güvenilir servis arayışındaysanız size memnun olacağınızın garantisini veriyoruz.

Kullanan müşterilerimiz tarafından oldukça olumlu yorumlar aldığımız ekibimiz, kendini geliştirmeye meraklı, alanında uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. İlgili telefon numaralarından bize ulaşarak arıza bildirebilir ve sorununuzu müşteri hizmetlerimiz vasıtası ile giderebilirsiniz.


Çayırova Nilfisk Servisi
Açık Adresi: Selimiye Cd. 58-68
Yeni
41420 Çayırova/Kocaeli
Telefon Numarası: 0850 888 44 55
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Yorum

  • Reply
    Beyza

    Nilfisk marka elektrik süpürgemi 2013 yılında satın almıştım. Bu yüzden, süpürgenin garanti süresi çoktan bitmişti. Günün birinde elektrik süpürgemden yanık kokusu geldiğini fark ettim. Sorun tam tahmin ettiğim gibi motor kaynaklıymış. Bunu bana Nilfisk servis Çayırova söyledi. Elektriksel bir arızanın varlığından kaynaklı bu sorunu en uygun fiyatla çözen Nilfisk’e teşekkürler!

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR