İstanbul

Beşiktaş Franke Servis ile 1 Yıl Garanti

Franke marka ürünlerimin her geçen gün yeni bir sorunu çıkıyor diyebilirim ve bu yüzden marka ile çok kez kavga ettim ancak çok sonraları öğrendim ki hatanın büyüğü de bendeymiş. Özel servis firması olan Franke Servis Beşiktaş ile iletişime geçtim ve en azından bir kez olsun ürünü bakıma vereyim dedi. Hatalı kullanım yaptığım için ürünlerim inanılmaz zarar görmüş ve yıllardır bakım hizmeti almadıkları için de artık infilak etme noktasına gelmişler. Sektörde ön planda oldukları için bu firmayı tercih ettim yani ilk aramam ile birlikte karşıma bu firmanın sitesi çıktı.

Franke Servis Beşiktaş

İyi ki hizmet almışım diyorum ve en azından firma çalışanları sayesinde ürünlerimi nasıl kontrol etmem gerektiğini ve sorunların neden kaynaklandığını öğrenmiş oldum. Daha önceleri çok fazla servis firmasından hizmet aldım ancak hiçbiri sorunlara çözüm üretemedi ve beni de markaya düşman etti diyebilirim. Franke marka ürünlerinizi sizler de bakıma vermek isterseniz eğer bu firmayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz çünkü gerçekten yapılan iş bir hayli kaliteli ve bu kaliteyi sizler de hizmet aldığınızda daha net bir şekilde görebileceksiniz.

Özel Franke Servis İstanbul sayesinde artık ürünleriniz çok daha sağlıklı ve çok daha uzun ömürlü çünkü firma çalışanları bunun için hizmet veriyor ve ürünlerinizi en iyi şekilde inceleme altına alarak gerekli çözümü de sağlıyor.

1 yıl garantili servis hizmeti de veren ve bu aşamada ayrıcalıklar ile karşınıza çıkan firma hakkında daha fazla şey bilmek istiyorsanız, web sitelerini ziyaret ederek online olarak bilgi alabilirsiniz ve bunun yanı sıra müşteri yorumlarına da göz atarak fikir sahibi olmanız mümkündür.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    TIKLA SERVİS ÇAĞIR