İstanbul

Nilfisk Servis Beşiktaş

Nilfiks marka elektrik süpürgelerde zamanla çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Özellikle bakımların düzenli olarak yapılmaması, kullanım hataları ve diğer konular arızaların görülme sıklığını arttırır. Bu tarz zorlu arızalarda yanınızda olacak Nilfisk Servis Beşiktaş her türden elektrik süpürgesi arızasına karşı garantili çözüm yolları sunmaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise Nilfisk Servis Beşiktaş adresine servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi aracılığıyla arızalı cihaz adresinizden teslim alınırken, onarım süreci tamamlandığında cihazınız aynı şekilde ev adresinize teslim edilecektir.

Nilfisk Servis Beşiktaş aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım işlemleri içinde beğenilen sonuçlar almanıza olanak sağlar. Cihazın bakımının düzenli olarak özenli şekilde yapılmaması çeşitli performans sorunlarının görülmesine neden olur. Cihazın ömrünü uzatmak, performans sorunlarını geride bırakmak ve daha fazla fayda sağlamak için bakımın planlanmış tarihlerde yapılması doğru bir karar olacaktır. Bakım ve onarım sürecini kısa zamanda tamamlayan Nilfisk Servis Beşiktaş aynı zamanda garantili olarakta parça değişimi hizmeti sağlamaktadır.

Beşiktaş Nilfisk Servisi
Açık Adresi: İsmailiye Sk. No:1
Cihannüma
34353 Beşiktaş/İstanbul
Telefon Numarası: 0850 888 44 55
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

5 Yorum

 • Reply
  Rüya

  Nilfisk marka elektrik süpürgemin emiş gücünde bir azalma olmadığı halde tozları yeterince temizleyemediğini fark ettik. Bunun üzerine, Nilfisk servis Beşiktaş ile temas kurduk. Servis görevlileri; fan diskinde sorun olduğunu belirledi. Diskin kirden dolayı engellenmesi söz konusu olmuş. Ayrıca, diski çevirerek başka bir engelin olup olmadığını kontrol ettiler. Sonuç olarak, problem çözülmüş oldu.

 • Reply
  Nilay

  Kullanmaktan bir hayli memnun olduğum Nilfisk marka süpürgemden bir hafta önce çalışırken sanki zorlanıyormuş gibi garip sesler çıkmaya başladı. Her elektronik alette olduğu gibi kapatıp 1 saat sonra çalıştırmayı denediğimde de aynı ses gelmeye devam etti. Bunun üzerine internetten iletişim bilgilerine ulaştığım Nilfisk Servis Beşiktaş ekibine durumu anlatmam üzerine süpürgeyi götürüp kendilerine teslim ettim. Kendileri anakartın yandığını söyleyerek oldukça yüksek bir meblağ söylediler tamir için. Aşağı yukarı fiyat skalası nedir anakart değişiminin bilen var mıdır?

 • Reply
  Fatma

  Sessiz olma özelliğini baz alarak küçük kızımın uyku problemi var diye Nilfisk marka süpürgemi satın aldıktan 1 ay sonra makineyi çalıştırdığımda incecik bir ses geliyordu makineden. Sessiz diye aldığım makinede bu problemi yaşayınca hemen Nilfisk Servis Beşiktaş ekibine götürdüm ve ertesi gün motorundan kaynaklanan problemi çözdüler. Şu an makinem sorunsuz ve ses çıkarmadan çalışıyor.

 • Reply
  Ayşe

  Uzun senelerden beridir büyük bir memnuniyetle kullandığım Nilfisk marka süpürgemden geçen gün evi temizlerken yanık kokusu geldi. Ben de hemen anında makinemi fişten çekip Nilfisk Servis Beşiktaş şubesine teslim ettim. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1 ay tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 2 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Daha önce de arıza durumunda memnuniyetle kullandığım bu servise probleminiz olduğunda gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

 • Reply
  Melisa

  Evimde kullanmış olduğum neredeyse tüm ev aletleri Nilfisk marka. Çünkü takıntılı bir insan olduğumdan her ürününü aynı marka olmasına dikkat ederim. Yalnız elektrik süpürgesinde beni biraz yanılttığını düşünüyorum. Çünkü kullanmakta olduğum süpürgemin durduk yere power düğmesi bozuldu. Neyse ki süpürgemi götürdüğüm Nilfisk Servis Beşiktaş şubesi aynı gün içinde süpürgemi tamir edip teslim etti.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR