İstanbul

Nilfisk Servis Çekmeköy

Nilfisk Servis Çekmeköy, Nilfiks marka elektrik süpürgelerinde ortaya çıkan arızalara karşı garantili çözümler sunmaktadır. Elektrik süpürgelerinde zaman içinde çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Bu tarz arızalar cihazın verimli şekilde kullanılmasına engel yaratacağından dolayı acil olarak çözüme kavuşturulması gerekmektedir. Evde sıklıkla kullanılan elektronik eşyalar arasında ulunan elektrik süpürgelerinde meydana gelen arızaların önüne geçilmediği takdirde temizlik açısından çeşitli sıkıntılar görülebilir. Bu nedenle fazla vakit kaybetmeden Nilfisk Servis Çekmeköy adresine servis talebinde bulunmak yeterli olacaktır.

Nilfiks servisi İstanbul’un her noktasına servis hizmeti verirken, servis sürecini en kolay hale getirmesiyle tanınmaktadır. Servis talebi oluşturulduktan hemen sonra tarafınıza kadar ulaşan ekip sayesinde cihazınız adresinizden teslim alınır. Elektrik süpürgesi bakım ve onarım sürecinde sona gelindiğinde ise ekip cihazın adresinize kadar teslim edilmesini sağlayacaktır. Bu sayede cihaz onarım sürecinde ev halkının herhangi bir zaman kaybına girmesine gerek kalmadan tüm süreç ustalıkla yönetilir. Nilfisk Servis Çekmeköy yedi gün 24 saat boyunca servis taleplerine cevap vermeye devam etmektedir.

Çekmeköy Nilfisk Servisi
Açık Adresi: 65. Sk. 24-30
Ekşioğlu
34794 Çekmeköy/İstanbul
Telefon Numarası: 0216 620 95 59
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

4 Yorum

 • Reply
  Saliha

  Nilfisk marka elektrik süpürgemi uzun süredir severek kullanıyordum. Ancak, bir süre sonra kendiliğinden duran veya hiç çalışmayan makinem yüzünden Nilfisk servis Çekmeköy ile temas kurdum. Çekmeköy servisinin çalışanları; yapmış oldukları değerlendirmelerden sonra makinenin filtrelerinin kir ve tozla tıkanmış olduğunu tespit etti. Sonuç olarak, filtre temizliği işlemlerinin ardından makinem eski haline döndü.

 • Reply
  Sezen

  Evimde kullandığım Nilfisk marka süpürgemin çekim gücünden çok memnun olmama rağmen şikayetçi olduğum konu haznesinin sürekli ya tıkanması ya da çok çabuk dolması problemimdi. Aynı modeli kullanan diğer arkadaşlarım böyle bir problem olmadığını söyleyince Nilfisk Servis Çekmeköy ile iletişime geçerek süpürgemi götürüp problemimden bahsettim. Ertesi gün haznesindeki filtreyi değiştirip beni bu problemden kurtaran servisten çok memnun kaldım.

 • Reply
  Nalan

  Evde yeni doğmuş bir bebeğim olduğu için süpürgemi çok fazla ses çıkarmayan modeller arasında araştırıp almaya karar verdim. Bunun üzerine uzun araştırmalar sonucunda aldığım ve 2.5 senedir severek kullandığım ve bana arıza çıkarmayan Nilfisk marka süpürgemin geçen hafta temizlik esnasında bir yere çarpmam sonucu boru kısmı kırıldı. Garanti kapsamında olmadığı için Nilfisk Servis Çekmeköy şubesine götürdüm. Ertesi gün kırılan kısmı tamir edilmiş olarak makinemi bana teslim ettiler.

 • Reply
  Fatma

  Elektrikli süpürgelerin kısa sürede bozulduğunu hep duyardım ve benim süpürgeme bir şey olmaz derdim. Ancak geçen gün süpürgem verimli bir şekilde çekmemeye başladı. Hemen Nilfisk servis Çekmeköy adresine başvurarak süpürgemi gönderdim. Kısa sürede bu kadar etkili bir şekilde sorunu çözüp süpürgemi geri yollayacaklarını beklemiyordum. Kendilerine teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR