İstanbul

Nilfisk Servis Kağıthane

Nilfiks markası elektrik süpürgesinde en fazla ön plana çıkan markalar arasında bulunuyor. Nilfiks marka elektrik süpürgelerinde de zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Özellikle bakım sürecine dikkat edilmemesi, kullanım hataları gibi çeşitli konular arıza görülme sıklığını arttırır. Bu zorlu süreçte yanınızda olacak Nilfisk Servis Kağıthane büyük ve küçük çaplı her türlü elektrik süpürgesi arızasına garantili çözümler sunmaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetleri üzerinden servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi aracılığıyla cihazınız adresinizden teslim alınırken, onarım sürecinde sona gelindiğinde cihazınız aynı şekilde tarafınıza teslim edilecektir.

Nilfisk Servis Kağıthane aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım işlemleri içinde danışmanız gereken bir seçenek halindedir. Cihazın bakımının düzenli olarak yapılması cihazın performans sorunlarının çözülmesine imkan sağlar. Aynı zamanda cihazın olası arızalarının önüne geçilmesi ve ömrünün uzatılması içinde bakım işlemlerine önem vermek yerinde bir karar olacaktır. Bakım ve onarım sürecini kolay hale getiren Nilfisk Servis Kağıthane ayrıca garantili olarak parça değişimi de sağlamaktadır.

Kağıthane Nilfisk Servisi
Konumu: Yol Sk. 2-4
Nurtepe
34406 Kâğıthane/İstanbul
Çağrı Hattı: 0850 495 07 18
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:15
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Yorum

  • Reply
    Ece

    Nilfisk marka elektrik süpürgesini 2018 yılında satın almıştım. Bir süre sorunsuz olarak kullandıktan sonra geçtiğimiz hafta süpürgem çalışırken kendi kendine durdu. Nilfisk servis Kağıthane; bu sorunla yakından ilgilendi. Makinemin çok çalışmasından kaynaklı olarak ısınması ve bu yüzden durması söz konusuymuş. Bana motorunda herhangi bir sorun olmadığını söylediler. Bu sayede, rahat bir nefes aldım.

  • Reply
    Burcu

    Nilfisk marka süpürgem en küçük tozu bile içine hapsetmeyi başaran yıllardır performansından çok memnun kaldığım halde geçen gün boru kısmındaki plastik tutacağı yer kırılarak çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almamaya başladı. Sorunun yaşandığı günün ertesi günü süpürgemi evime de çok yakın olması sebebi ile Nilfisk Servis Kağıthane götürdüm ve 2 saat içerisinde sorunlu kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR