İstanbul

Nilfisk Servis Tuzla

Nilfisk Servis Tuzla, Nilfiks marka elektrik süpürgelerinde karşı karşıya kaldığınız arızalar için garantili çözüm yolları üretir. Elektrik süpürgelerinde zaman içinde çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızaların görülmesi son derece doğaldır. Bu tarz arızalar cihazın normal şekilde kullanılmasına engel olacağından dolayı hijyen sorunlarının ortaya çıkışı kaçınılmaz bir hale gelebilir. Bu nedenle ev halkının konuya acil olarak müdahale etmesi yerinde bir karar olacaktır. Nilfisk Servis Tuzla İstanbul’un her konumuna servis hizmeti sağlarken, karşınıza çıkan bu sorundan kısa bir zaman aralığı içinde kurtulmanıza aracı olur.

Servisten teknik destek almak için tek yapmanız gereken şey servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan hemen sonra müşteri hizmetleri tarafından bulunduğunuz konuma en yakın yerde bulunan servis ekibi adresinize kadar gönderilir. Servis ekibi aracılığıyla adresinizden alınan cihaz onarım sürecinde sona gelindiğinde adresinize kadar teslim edilmiş olacaktır. Nilfisk Servis Tuzla aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım işlemleri içinde destek sağlamaktadır. Bakım işlemlerini en ince detayına kadar yerine getirmek için servis talebi oluşturmak yeterlidir.

Tuzla Nilfisk Servisi
Konumu:Kauçuk Sk. 2-16
İçmeler
34947 Tuzla/İstanbul
Çağrı Hattı:0216 621 42 11
Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:15
Cumartesi : 09:00 – 17:30

3 Yorum

 • Reply
  Ferah

  Nilfisk marka elektrik süpürgemin süpürge tekerleklerinin kırılmış olmasından dolayı sorun yaşıyordum. Bunun üzerine Nilfisk servis Tuzla numarasını aradım. Kırık tekerlekle elektrik süpürgesini kullanmak gerçekten çok zor! Ancak, başlıkları ve tekerlek bağlayıcı aksesuarları çıkaran Nilfisk servisi sayesinde sorunum çözüldü. Yeni tekerlek takılmasından sonra elektrik süpürgem sorunsuz olarak çalışıyor!

 • Reply
  Sinem

  Uzun zamandır kullandığım Nilfisk marka süpürgem eskisi gibi çekmemeye başlayınca filtresinin tıkandığını yani filtresinden kaynaklandığını düşünerek evimin yakınındaki Nilfisk Servis Tuzla şubesine götürdüm ve bakımının yapılması gerektiğini, bana dönüş yapacaklarını söylediler. Üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen problemin çözülemediğini söylüyorlar her aradığımda. Bir daha bu servisi kullanmayı bırakın kimseye de tavsiye etmeyi hiç düşünmüyorum açıkçası.

 • Reply
  Ayten

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım ve sorunsuz kullandığım Nilfisk marka süpürgemden geçen gün evi temizlerken yanık kokusu geldi ve ben de hemen fişten çektim. İnternetten yaptığım araştırmalar ve tavsiyeler üzerine süpürgemi Nilfisk Servis Tuzla şubesine götürüp teslim ettim. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1.5-2 hafta tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 1 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Her seferinde memnuniyetle kullandığım bu servise gönül rahatlığıyla probleminiz olduğunda başvurabilirsiniz.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonTIKLA SERVİS ÇAĞIR