İstanbul

Nilfisk Servis Ümraniye

Nilfiks elektrik süpürgeleri ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kaliteli ürünlere sahip olan marka uzun süreli cihaz kullanımında bile memnuniyet garantisi veriyor. Nilfiks marka cihazlarda da zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Günlük temizlik rutininin aksamasına neden olacak bu durumun önüne acil olarak geçilmesi gerekmektedir. Elektrik süpürgesi bakım ve onarım konusunda destek sunan Nilfisk Servis Ümraniye her türden arızaya garantili çözümler sunar. Cihazın eski performansına geri dönmesine neden olacak bu adres sayesinde cihazı ilk günkü veriminde kullanabilmenize söz konusu olacaktır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetleri üzerinden servis talebi oluşturmaktır.

Günün her saati dilediğiniz her an müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunabilir, cihazın eski verimine geri dönmesi için çalışmalara hız katabilirsiniz. Nilfisk Servis Ümraniye ayrıca garantili olarak parça değişimi sağlamaktadır. Çeşitli cihaz parçalarının onarımı söz konusu olmadığında parça değişimi şart olarak görülebilir. Bu tarz zamanlarda servis değişimini sağladığı parçalara bir yıllık süre boyunca garanti sağlamaktadır.

Ümraniye Nilfisk Servisi
Konumu: Emek Sk. 22-28
Kazım Karabekir
34766 Ümraniye/İstanbul
Çağrı Hattı: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:15
Cumartesi : 09:00 – 17:30

6 Yorum

 • Reply
  Çağla

  Elektrik süpürgemi eşim evlilik yıldönümümüzde hediye etmişti. Bir süre sorunsuz olarak kullandım. Ancak, bir gün elektrik süpürgemin hiçbir şekilde çalışmadığını fark ettim. Bunun üzerine Nilfisk servis Ümraniye numarasını aradım. Yaptıkları değerlendirmeler sonucunda elektrik süpürgesinin hortumunda delik olduğunu ifade ettiler. Sonuç olarak, elektrik süpürgemin hortumu değiştirildi. Ancak, parça değişikliğinden sonra elektrik süpürgem sorunsuz olarak çalışıyor.

 • Reply
  1 Yıl Garantili Nilfisk Süpürge Servis Merkezi | Celal Yurtcu

  […] Nilfisk Servis Ümraniye Garantili Hizmetiyle Sizlerle! […]

 • Reply
  Serra

  Sessiz olma özelliğini baz alarak küçük kızımın uyku problemi var diye Nilfisk marka süpürgemi satın aldıktan 1 ay sonra makineyi çalıştırdığımda incecik bir ses geliyordu makineden. Sessiz diye aldığım makinede bu problemi yaşayınca hemen Nilfisk Servis Ümraniye ekibine götürdüm ve ertesi gün motorundan kaynaklanan problemi çözdüler. Şu an makinem sorunsuz ve ses çıkarmadan çalışıyor.

 • Reply
  Deniz

  Uzun zamandır kullandığım Nilfisk markasına ait elektrikli süpürgemin temizlik yaparken önce kablosu zedelenmişti daha sonra geçen hafta da hortumunun yan kısmı kırıldı ve kendim tamir edemeyeceğimi anlayınca makineyi Nilfisk Servis Ümraniye ile irtibata geçerek onlara teslim ettim. 2 gün sonra makinemin hiçbir servisin yedeğini bulamadığı parçalarını tamir edilmiş bir şekilde bana teslim ettiler.

 • Reply
  Nalan

  Evimde 2 ay önce tadilat bittikten sonra 3 gündür üstüste ağır temizlik yapıldığı için elektrikli süpürgeyi fazla kullandığım için Nilfisk marka süpürgemin hortumunun tutacağı kısım kullanırken yere düşerek çatladı ve hangi teknik servisi arasam ellerinde yedek parçanın olmadığını söylediler. En son bulduğum Nilfisk Servis Ümraniye ekibi yapabileceklerini söyledi ve gün içerisinde götürdüğüm makinemi tamir edilmiş haliyle gün içerisinde teslim alarak beni şaşırttılar.

 • Reply
  Müge

  Uzun seneler önce almış olduğum, aldığımdan beri de sorunsuz bir şekilde çalışan Nilfisk marka elektrikli süpürgemin gün geçtikçe süpürme aparatı yere yapışmamaya başladı. En son hiçbir şekilde yapışmadı. Aradığım Nilfisk Servis Ümraniye kısa bir süre sonra gelip, tamiri mümkün olmayan süpürme aparatının değişmesi gerektiğini söyledi. Emiş gücünden oldukça memnun olduğum makinemin değişimini onayladım. Değişimden sonra süpürgem problemsiz bir şekilde çalışmaya devam etti.

Görüşünüzü Paylaşın

TIKLA SERVİS ÇAĞIR